طراحی سایت شرکت استرک صنعت توربین

طراحی سایت دو زبانه برای شرکت استرک صنعت توربین

نوع پروژه

طراحی و توسعه وب

مشتری

شرکت استرک صنعت توربین

ابزار

جوملا

شرکت استرک صنعت توربین با هدف ارائه خدمات طراحی و مهندسی، راه اندازی  و سرویس توربین و کمپرسورها ، ساخت و برنامه نویسی سیستم های کنترل و پیمانکاری و ساخت تجهیزات در صنایع نیروگاهی، نفت و گاز تاسیس گردید.
در این راستا با بهره گیری از پرسنل و تیم های متخصص و مجرب خود پروژ های ذیل را با موفقیت به انجام رسانده است. شایان ذکر است  در مدت تحریمهای کشورهای  غربی و عدم همکاری شرکتهایی ازقبیل Siemens, Man Turbo , Cryo Star, Atlascopco , Solar , S2M , MEGGIT , Dresser Rand  و در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و استفاده از توان بومی و با توکل به خداوند متعال شرکت استرک صنعت توربین پیش راه اندازی , راه اندازی  و استارت آپ تعداد60 دستگاه انواع توربو کمپرسور را طی دو سال گذشته با موفقیت به انجام رسانده است.
 ضمنا تاکنون سیستم های کنترل متعددی در مجموعۀ شرکت استرک صنعت توربین ساخت، برنامه نویسی، تست و تحویل شده است. سیستم های کنترلی ساخت این شرکت بر مبنای استفاده از PLC سری S7 شرکت زیمنس طراحی شده اند و تجربۀ ساخت سری های 300، 400 بصورت ساده و Redundant در این شرکت وجود دارد.
همچنین شرکت استرک صنعت توربین به عنوان همکار شرکت OTC در زمینه راه اندازی توربین کمپرسور ساخت آن شرکت  در حال فعالیت می باشد.
با توجه به زمینه فعالیت و بمنظور رفع نیاز کارفرمایان محترم این شرکت در جهت تهیه و تامین قطعات مورد نیاز در بخشهای ابزار دقیق و مکانیکال نیز در حال خدمت رسانی می باشد

نمونه کارهای مرتبط

section title separetor

طراحی سایت دکتر عباس غفاری اوغانی

طراحی سایت فروشگاهی تیارا

طراحی سایت شرکت وعظ کالا

طراحی سایت بازرگانی هادی چوب

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟