موشن گرافیک

شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
image

موشن گرافیک

موشن گرافیک یا موشن گرافی چیست؟

متحرک سازی تصاویر و صداگذاری روی آنها را موشن گرافیک می گویند. به عبارت دیگر وکتورهای تصاویر انیمیشنی را با نرم افزارهای گرافیکی براساس سناریو خاص، متحرک سازی انجام می دهند و سپس صداگذاری توسط گوینده روی موشن گرافیک انجام می شود تا مفاهیم بصورت کامل منتقل شود.

خدمات موشن گرافیک:

گروه اوانگارد با به کارگیری بهترین تیم گرافیست ، برگزاری آزمون های آنلاین گرافیک و موشن گرافیک برای اولین بار در ایران، دیتا ماینینگ و تیم سازی در حوزه گرافیک و مدیریتی ویژه، خدمات موشن گرافیک را با کمترین هزینه ممکن برایتان فراهم نموده است.

کاربردهای موشن گرافیک:

وقتی بخواهید کلیپی بسازید مطمئنا به دوربین، نورپردازی، صدابرداری و بازیگر سپس تدوین ویدئو نیاز دارید. ولی در موشن گرافیک تقریباً فقط تدوین و صدا گذاری دارید و بقیه نقش ها را کامپیوتر ایفا می کند. بنابراین منطقی هست که هزینه موشن گرافیک پایین تر باشد. از طرفی موشن گرافیک بسیار جذابتر می باشد. از کاربردهای موشن گرافیک می توان ساخت تیزر تبلیغاتی، انیمیشن های دوبعدی، معرفی محصول یا خدمات، ایده های تبلیغاتی و برنامه های آموزشی و… را نام برد.

کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و سفارش طراحی موشن گرافیک خود را ثبت نمایید تا در کمتر از چهار دقیقه مشاوره دریافت نمایید و به شما اعلام هزینه شود تا راحت تصمیم گیری بفرمایید.

انواع موشن گرافیک:

  1. موشن گرافیک
  2. ویدئو موشن
  3. استاپ موشن
  4. اینفو موشن

 

مراحل تولید موشن گرافیک:

ابتدا سناریو یا استوری برد برای شما نگارش می شود و از شما تایید گرفته می شود.سپس کاراکترها و لوکیشن ها به شما نشان داده می شود تا تایید نمایید.

متحرک سازی براساس سناریو یا استوری بورد شما انجام می شود.سپس صداگذاری بر اساس سناریو نهایی انجام می شود.

مزیت های موشن گرافیک:

انتقال مفاهیم به بهترین نحو ممکن.

تحت تأثیر قرار دادن مخاطب

ورود به بازاریابی ویدئویی

هزینه بسیار کمتر از تیزرهای واقعی با فیلمبرداریست.

کمک در بازاریابی شبکه های اجتماعی

بالا بردن کیفیت آموزش

آماده ارسال سفارش خدمات هستید؟

با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار کنید.

ارتباط با ما