طراحی اپلیکیشن

شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
image

طراحی اپلیکیشن

امروزه بیشترین مخاطب اینترنت گوشی های هوشمند هستند در چندسال اخیر به دلیل توسعه گوشی های هوشمند افراد از بیشتر امکانات اینترنت روی گوشی همراه خود استفاده میکنند بنابراین یکی از اصلی ترین نیازهای صاحبان کسب و کار در طراحی سایت ،واکنشگرا بودن آن میباشد علاوه بر این به دلیل سهولت استفاده و برخی امکانات مورد نیاز برای افراد طراحی اپلیکیشن می توان مخاطبان وفادارتری برای کسب و کارها ایجاد کنند.

طبق آمار comScore کاربران اینترنت ۸۷ درصد از اپلیکیشن ها استفاده می کنند و فقط ۱۳ درصد از وب سایت ها. این بدین معنی است که اکثر کاربران اینترنت تمایل دارند نیازهایشان را از طریق اپلیکیشن ها رفع کنند و اگر شما صاحب کسب و کار هستید و هنوز اپلیکیشن موبایل برای کسب و کار خود ندارید به زودی بسیاری از کاربران خود و بازاری پر از مشتری را از دست خواهید داد

ارتباط آسان کاربران

مشتریان شما خیلی راحت می تونن با شما ارتباط بگیرند و دیگر نیازی نیست که برای اینکار مرورگر را باز کنند و آدرس وب سایت شما را وارد کنند.با کمترین کلیک نیاز خودشون رو برطرف می کنند.

ارسال نوتیفیکیشن به کاربران

خیلی ساده می تونید به همه مشتریانتون بدون هیچ هزینه اضافی مثل اس ام اس یا ایمیل دسترسی داشته باشید.در واقع شما می تونید با ارسال نوتیفیکیشن برای همه مشتریان در کمتر از چند ثانیه همه مشتریانتون رو از خبرها و محصولات و تخفیف هاتون مطلع کنید.

ارائه خدمات آفلاین

می تونید بسیاری از خدمات خودتون رو بصورت آفلاین به مشتریانتون ارائه بدین و دیگر نیازی نیست که اینترنت داشته باشند.مثلا مقالات یا فیلم های آموزشی رو بصورت آفلاین مطالعه کنند.

آماده ارسال سفارش خدمات هستید؟

با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار کنید.

ارتباط با ما