پرسش های رایج

شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
 • برای طراحی سایت چه مراحلی را باید طی کنیم؟

  ۱. اولین مرحله برای راه اندازی وب سایت انتخاب نام دامنه یا به اصطلاح نام وب سایت است؛ که معمولاً نام وب سایت با توجه به زمینه کاری شما و همچنین سلیقه شخصی تان انتخاب می شود. سعی کنید کلمات کلیدی مرتبط با کارتان را در نام دامنه بگنجانید و نام دامنه حداکثر ۱۲ کاراکتر باشد. ۲. پس از انتخاب نام دامنه، باید یک هاست خوب انتخاب کنید. شرکت های هاستینگ به شما در مورد تعداد بازدیدهای احتمالی وب سایت و حجم ترافیک مورد نیاز مشاوره می‌دهند. پیشنهاد ما این است که از ابتدا سرور اختصاصی یا مجازی تهیه نکنید و با یک هاست اشتراکی مناسب کسب و کار اینترنتی خود را، راه اندازی کنید. پس از گذشت مدت زمانی و با رونق کسب و کارتان، میزان فضای لازم و پهنای باند ماهانه سایتتان را افزایش دهید. در این مورد راهنمای انتخاب بهترین شرکت های هاستینگ را مطالعه کنید. ۳. مرحله بعد انتخاب نوع طراحی وب سایت است و باید مشخص کنید به دنبال طراحی چه نوع سایتی هستید. شما می توانید انواع سایت را با استفاده از قالب های طراحی سایت آماده یا از طریق cms و طراحی سایت اختصاصی طراحی و راه اندازی نمایید. مراحلی که به شما گفتیم در واقع مراحل ابتدایی طراحی سایت هستند که هر کدام جزئیات زیادی دارند.

 • هزینه طراحی سایت چقدر است؟

  عوامل مختلفی در تعیین هزینه طراحی سایت دخیل هستند. از جمله عوامل تاثیر گذار در هزینه طراحی سایت، می توان به نوع کاربرد سایت اشاره کرد. به عنوان مثال طراحی سایت فروشگاهی هزینه بیشتری نسبت به طراحی سایت شرکتی دارد. علاوه بر این، روش طراحی سایت نیز در قیمت آن بسیار موثر است؛ در صورتی که طراحی سایت اختصاصی باشد، زمان و هزینه بیشتری در بر خواهد داشت؛ این در حالی است که بسیاری ترجیح میدهند طراحی سایتشان اختصاصی نباشد؛ یعنی با استفاده از قالب های آماده اقدام به راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود کنند تا علاوه بر کاهش زمان و هزینه طراحی، هر چه سریعتر کسب و کارشان را آغاز کنند. تعرفه طراحی سایت در صورتی که سایت طراحی شده بر اساس اصول و استانداردهای حاکم بر دنیای برنامه نویسی و سئو باشد، ارزشمند است؛ چرا که سایت شما ۲۴ ساعته تبلیغ کسب و کار شما را خواهد کرد و حتی هنگامی که شما در خواب به سر می برید، می تواند محصولات شما را به فروش برساند. سایتی که بر اساس اصول سئو طراحی شده باشد و تولید محتوای مرتب و کاربر پسندی داشته باشد، می تواند چند برابر هزینه ای که برای طراحی سایت کرده اید را به شما بازگرداند. هزینه طراحی سایت، با توجه به امکانات سایت بسیار متغیر است. شما میتوانید برای دریافت اطلاعات کامل درباره هزینه طراحی سایت خودتان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 • آیا تمام هزینه های طراحی باید ابتدا پرداخت گردد؟

  خیر در آوانگارد ۵۰% هزینه طراحی سایت در زمان راه اندازی دریافت می شود و ۵۰% مابقی آن پس از راه اندازی سایت اخذ می گردد. به این دلیل که هر دو طرف برای سفارش و انجام طراحی سایت بر سر قول و قرار خود بمانند.

 • طراحی سایت چقدر زمان می‌برد؟

  مدت زمان طراحی سایت بستگی به امکانات و ویژگی های مد نظر شما دارد. این مدت زمان ممکن است از یک روز تا یک سال یا حتی بیشتر متغیر باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد زمان طراحی سایت خودتان با ما تماس بگیرید.

 • بعد از تحویل سایت پشتیبانی دارید؟ هزینه آن چقدر است؟

  بله در آوانگارد روی هر سایت ۱۲ ماه پشتیبانی رایگان وجود دارد. در صورت تمایل به تمدید پس از دوره پشتیبانی رایگان میتوانید از طریق پورتال مشتریان اقدام نمایید و تعرفه بروز پشتیبانی را مشاهده نمایید.

  پرسش خود را مطرح کنید.