طراحی پست،استوری و هایلایت اینستاگرام

شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل

برای جذب مخاطب در اینستاگرام، باید در محتوای خود جذابیت ایجاد کرد.
اینستاگرام، یک شبکه تصویر محور است؛ بنابراین، جذاب‌ترین محتوایی که می‌تواند نظر مخاطب را به خود جلب کند، بصورت محتوای تصویری یا ویدیویی می‌باشد. طبق آخرین آمار ها حدود ۷۰% از حجم محتوای سطح وب را عکس و ویدیو ها تشکیل می‌دهند.
طراحی پست یا استوری و هایلایت در اینستاگرام، شامل هرگونه طراحی و تولید محتوا در قالب عکس یا ویدیو می‌باشد.
پیج اینستاگرام شما، درواقع ویترین کاری شماست؛ متاسفانه یا خوشبختانه، حتی اگر محصول شما کیفیت پایینی هم داشته باشد، یک قالب زیبا و منحصر بفرد که بصورت حرفه‌ای طراحی شده باشد، می‌تواند نقص محصول شما را پوشش دهد، حال به این فکر کنید که یک محصول فوق العاده را در یک قالب فوق العاده به مشتری نمایش دهید، تبریک می‌گوییم فروش شما قطعی شده است!
اما اگر محصول شما بالاترین کیفیت ممکن را داشته باشد ولی از نظر ارائه به مشتری ضعیف باشد، سود خوبی برای شما ایجاد نمی‌کند.
در قالب اختصاصی شما، معمولا لوگو، آدرس وبسایت، روشهای ارتباطی و… شما طوری قرار می‌گیرند که به زیبایی بصری صفحه شما آسیب می‌زنند؛ همچنین این کار باعث ایجاد یک هارمونی خاص در صفحه شما و ثبت آن ترکیب در ذهن مخاطب به نام برند شما می‌گردد.
پس در نتیجه، باید تمام هوش و استعداد خود را برای ایجاد یک محتوای جذاب و اصطلاحاً مشتری پسند بکار بگیرید و درصورت نیاز از کارشناسان حرفه‌ای کمک بگیرید.
جذب مخاطب و افزایش نرخ تبدیل، افزایش Share و Engagement، ایجاد قالب اختصاصی و هارمونی و هماهنگی در محتوای تولیدی، ساختار یکپارچه صفحه ما و… از مزایای طراحی پست و یا استوری در اینستاگرم می‌باشد.
اگر شما هم نیاز به یک طراحی قالب حرفه‌ای برای اینستاگرام حس می‌کنید و به دنبال طراحی خاص و یک‌دست برای اینستاگرام خود هستید می‌توانید بر روی کمک ما حساب کنید.

آماده ارسال سفارش هستید؟

برای راهنمایی دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید!

تماس با ما