عکاسی صنعتی

شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
image

عکاسی صنعتی

تاثیر انواع عکاسی صنعتی بر کسب و کار شما

ما دارای فرهنگ بصری هستیم. عکس‌ها تصورات ذهنی را گرفته و ضبط می‌کنند و به ما کمک می‌کنند تا بدون نیاز به خواندن مطلب، موضوع را درک نماییم. در این عصر و زمانه که استفاده از دستگاه‌های تلفن همراه همه‌گیر شده است، داشتن عکس‌های تبلیغاتی خوب مهم‌تر از همیشه بوده و اهمیت آن احساس می‌شود. در ادامه به بررسی برخی از آمارهای اخیر در مورد آمارهای تاثیر عکاسی تبلیغاتی برای برند شما توجه کنید:

  • مقالاتی با عکس تبلیغاتی مرتبط به ‌طورکلی ۹۴ درصد بیشتر از مقالات بدون تصاویر، مورد مطالعه قرار گرفته است.
  • مطبوعاتی که با عکس منتشر می‌شوند تقریباً ۱۵٪ بیشتر به‌صورت آنلاین مورد بازدید قرارگرفته‌اند نسبت به یک نشریه مطبوعاتی که عکسی نداشته و فقط متن را به‌عنوان محتوای خود منتشر می‌کند.
  • ۶۰ درصد از مصرفکنندگان  که از جستجوی آنلاین استفاده می‌کنند می‌گویند ترجیح می‌دهند با کسب ‌و کاری تماس بگیرند که لیست آن شامل یک تصویر است.
  • تقریباً ۷۰ درصد از خریداران وب‌سایت تجارت الکترونیک می‌گویند که تصویر محصول در هنگام تصمیم‌گیری خریدشان بسیار مهم است

ما در هویت بصری کلیات هر آنچه از برند شما توسط مخاطب دیده می شود مانند: بسته بندی ، ماشین حمل محصول، لباس پرسنل، کارتن محصولات، ساک دستی و حتی چسبی که روی کارتن برای بسته بندی استفاده می کنید را برایتان طراحی میکنیم

لوگوی شما احساسات مخاطب، درباره شما را به وجود می آورد.

به شما قوانین و کلیات طراحی ظاهر وب سایت و اپلیکیشن را خواهیم داد تا طراح اصلی بر اساس چارچوب های برند آن را برای شما طراحی کند.

تمام اوراق اداری شما مانند سربرگ، کارت ویزیت و کلیات طراحی کاتالوگ را به شما خواهیم داد تا طراح اصلی بر اساس مسیر درست برند حرکت کند.

به شما قوانین و کلیات طراحی ظاهر وب سایت و اپلیکیشن را خواهیم داد تا طراح اصلی بر اساس چارچوب های برند آن را برای شما طراحی کند.

گاهی اوقات کسب و کارها برای تحت تاثیر قراردادن مشتریان و یا نمایش توان و بزرگی مجموعه نسبت به عکاسی کارخانه، محیط داخلی و فضای باز کسب و کار اقدام می‌کنند. نمایش رنگ‌های نمای داخلی و فضای بیرونی، وسایل و چیدمان آن‌ها از دیگر سوژه‌های عکاسی کارخانه هست.عکاسی از خط تولید و محیط به صورت هوایی و داخلی نیز در این پروسه می گنجد.

جهت دریافت مشاوره تخصصی، آشنایی با خدمات جدید ما و دریافت بهترین راه کار برای کسب و کارتان با مشاورین ما در شرکت آوانگارد تماس بگیرید

آماده ارسال سفارش خدمات هستید؟

با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار کنید.

ارتباط با ما